Heider PRO Zoom X1 Kara Teleskobu


Yakında Satışta

Stok mevcut değil

Bir çok doğa sporunda mükemmel görüntüleme kalitesi sunan Heider Pro Zoom’u yanınızdan ayıramayacaksınız. 20-60 misli büyütme ile yakın ve uzak çeşitli nesneler üzerine yakınlaştırma yapabilirsiniz. İster doğa gözlemi, ister spor, astronomi veya avcılık için dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Detaylar

heider-ProZoom-V3-banner

Muhteşem Zoom!

20-60 misli büyütme ile yakın ya da uzak farketmez çeşitli nesneler üzerine yakınlaştırma yapabilirsiniz. İster doğa gözlemi, ister spor, astronomi veya avcılık için kullanın bu harika teleskop her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır. Ayrıca kolay kullanımı ile çocuklar ve her yaştan yetişkinler için de uygundur.

Müthiş fotoğraflara imza atın

Dijital cep kameranızı Heider PRO ZOOM X1 Teleskobun mercek içine yerleştirin ve mükemmel fotoğraflar çekin.

Doğa tutkunlarının vazgeçilmezi

Bir çok doğa sporunda mükemmel görüntüleme kalitesi sunan Heider Pro Zoom’u yanınızdan ayıramayacaksınız. 20-60 misli büyütme ile yakın ve uzak çeşitli nesneler üzerine yakınlaştırma yapabilirsiniz. İster doğa gözlemi, ister spor, astronomi veya avcılık için dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Green Multi-Coating ile kayıpsız görüş

Anti Reflection Green Multi-Coating özelliği ile net ve berrak görüş sunan Heider PRO-ZOOM X1’in bir ışık toplama kapasitesi mükemmeldir. Direkt ışığın kırılımını sağlayan bu özellik gözlem kaybını en aza indirger.

Sağlam ve pratik yapı

Heider ProZoom’un Zırhlı gövdesi sadece kolayca tutmayı sağlamaz, aynı zamanda darbe ve sarsıntılara karşı da korur. Ön lens kapağı pratik yapısı sayesinde kara teleskopunuzun lensinin zarar görmesini engeller, asla gevşemez. Darbelere dayanıklı metal iç gövdesi daha da sağlam ve üstün bir performans sağlamasına olanak verir.

Gökyüzünü de keşfedin

20-60 misli büyütme ile yakın ve uzak çeşitli nesneler üzerine yakınlaştırma yapabilirsiniz. İster doğa gözlemi, ister spor, astronomi veya avcılık için kullanılabilir. Bu teleskop çocuklar ve her yaştan yetişkinler için uygundur.

heider ProZoom V3 area usage
heider-ProZoom-V3-banner

Kompakt ve şık tasarım

Fonksiyonel yapısı, tam dönebilen tripod bağlantı noktası, gözlemcinin kendi konumunu bozmadan gözlem yapmasına olanak tanır. Hedef bir çok doğa sporunda mükemmel görüntüleme için hedefleri tam açıdan görmeye olanak sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

KULLANIM ALANLARI
Astronomi, Kuş Gözlemciliği, Doğa Gözlemciliği, Avcılık, Spor, Yelkencilik
OPTİK ÖZELLİKLERİ
Green coating
Yakınlaştırma 20x-60
Yakın odak 12m (20x)
Prizma Sistemi Porro
Boyutlar 355x155x80mm
Mercek çapı 60 mm
Alacakaranlık Faktörü 60
20x Görüş Alanı (1000 metrede) 38.4m
60x Görüş Alanı (1000 metrede) 17.4m
20x Göz bebeği çıkış çapı 3.0mm
60x Göz bebeği çıkış çapı 1.0mm
20x Göz Mesafesi 18mm
20x Göz Mesafesi 13.5mm
Suya Dayanıklı Evet
Prizma materyali BAK-4
Optik kaplama Tam kaplı
Ağırlık 910g
PAKET İÇERİĞİ
Heider Pro Zoom X1 Uzun Mesafe Kara Teleskobu
Alüminyum tripod
Çanta
Kullanım kılavuzu

Heider TA01 Universal Kara Teleskobu Metal Kamera Adaptörü (Dijital kamera ve cep telefonlarıyla kullanılabilir.)

Ünlü Heider Kalitesi!

Heider universal metal kamera adaptörü bir çok teleskop ve dürbün ile birlikte kullanılabilir. Cep telefonunuzu, dijital kompakt fotoğraf makinenizi Heider Pro Zoom X1 Teleskoba TA01 Kamera Adaptörü ile bağlayın ve mükemmel fotoğraflara imza atın.

Kurması ve sökmesi çok kolay!

Heider TA01 kamera adaptörü, kompakt fotoğraf makinesi ve telefonlarla dijital çekimler yapmanıza olanak sağlar. Dayanıklı kauçuk mercek kaplaması, merceği bozulma ve çizilme gibi her türlü dış etmenden korur. Bağlantı desteği sayesinde kamera mercek uyumunu bozmadan kaliteli görüntüler yakalarsınız. Amacınız ister doğa fotoğrafçılığı ister avcılık olsun harika kalitesi sayesinde mükemmel fotoğraflar elde edeceksiniz. Bu eşsiz ve pratik ürünü gittiğiniz her yere götürün, her yerde kullanın!

Özellikler:
Malzeme :Metal
Renk : Siyah
Ağırlık : 296 g
Sabit mercek çapı : 28mm-62mm
Ayarlanabilir enine uzunluk : 0-78mm
Ayarlanabilir yükseklik : 0-38mm
Uzunluk : 155mm
Paket İçeriği:
1 x Heider TA01 Universal Kara Teleskobu Metal Kamera Adaptörü
1 x Telefon klipsi 
Çanta

Müşteri Yorumları

Hüseyin Baydur

Kara teleskopları hakkında fazla bilgim olmamasına rağmen Heider ProZoom'u satın aldım. Ürün elime ulaşmadan önce kalitesiyle ilgili endişelerim vardı ama aynı kalitede iki katı fiyatlı teleskoplarla karşılaşınca doğru bir seçim yaptığımı düşündüm. Ürün geldikten sonra da iyi ki almışım dedim. Tripodu çok iş görüyor. Hafif, kutusundan çıkardığım gibi kılavuza bakmadan kurabildim. Bu fiyata ben kaçırmayın derim.

Hüseyin Baydur - Çankırı

İsmail Hakan

Yıllardır avcılık yapıyorum bu yüzden teleskoplarla ilgili bilgim fazla. Senelerce bir teleskoptan başka teleskoba denemeler yaptım. Hepsinde de beni memnun etmeyen bir özellik oldu. O kadar para vermeme rağmen bazılarında en önemli özellikleri bile bulamadım. En sonunda Heider ProZoom'u gördüm ve deneyeyim dedim. Özelliklerini kullanmak çok kolay. Parlak görüntü elde etmek gibi bir amacınız varsa hiç düşünmeyin derim.

İsmail Hakan - Denizli

Tarık Konuk

Biz teleskoptan ailece memnunuz. Fiyatına göre çok iyi. Çocuklarımla birlikte ay gözlemleri yapıyoruz. Teleskop sayesinde gökyüzüne ilgileri de arttı. Herkese öneririm. 1000 metre uzaktaki hedefleri görmek için denedim gayet net gösteriyor.

Tarık Konuk - Ankara

Ahmet Gülsuyu

Hedier ProZoom beklediğimden çabuk elime ulaştı. Düzgünce paketlenmişti ve her şey sitesinde anlatıldığı gibiydi. Tripod ve taşıma çantası bana çok kullanışlı geldi. Açıkçası lenslerin bu kadar iyi çıkmasını beklemiyordum ama beni şaşırttı. Kullanmadan önce kullanma kılavuzuna bir göz atmanızı tavsiye ederim. Yaşadığım yerde genelde yağmur oluyor, ıslanmasından ya da içinin lekelenmesinden korkuyordum ama böyle bi sorun olmadı. Tavsiye ederim.

Ahmet Gülsuyu - Rize

Selahattin Güre

Avcılık için bir teleskop arıyordum ama uzun zamandır çok da bilgim olmadığı için kararsız kalıyordum. İnternette Heider ProZoom hakkında olumlu birkaç yoruma rastlayınca şansımı deneyeyim dedim. Yorum yapan arkadaşlar çok doğru söylemişler. Bu fiyata bu kalite çok iyi. Şimdilik gece avında denemedim ama gündüz yaptığım denemelerde performansından çok memnun kaldım.

Selahattin Güre - Trabzon

Zeki Sarı

Ben bu dürbünü cep telefonumla ayın fotoğrafını çekebilmek için aldım. Hem teleskop hem tripod birlikte fiyatı uygun geldi. Zaten fotoğraf çekmek için aldığım adaptörü de ProZoom'un sitesinden aldım o da Heider marka. İkisi bir araya gelince tam istediğim performansı karşıladı. Bence teleskobu alırken biraz daha para verip telefon adaptörünü de alın ben gibi çok memnun kalırsınız.

Zeki Sarı - İstanbul

Yorumlar

Kendi Yorumunuzu Yazın

Yorumunuz: Heider PRO Zoom X1 Kara Teleskobu